20 проектів за 184 дні. «Молодь за краще майбутнє» святкує півріччя діяльності

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

20 проектів за 184 дні. Громадська організація «Молодь за краще майбутнє» святкує півріччя своєї діяльності. Нині у ГО налічують десяток активних членів та залучають до своїх заходів понад 40 волонтерів. Це – й справді молодіжна організація: середній вік її учасників 18 років. Сюди вони приходять аби і розважитися, і повчитися, і з майбутнім визначитися.

Шістнадцятирічна Ліза – одинадцятикласниця. Втім, дівчина переймається не лише навчанням, активно займається громадською роботою разом із однодумцями у громадській організації «Молодь за краще майбутнє». За півроку взяла участь у кількох проектах.

Крім цих проектів, було ще вісімнадцять власних і двадцять один спільний з іншими організаціями – підрахували у «Молоді за краще майбутнє». І це лише за півроку. І це без грошей. Ця громадська організація, на відміну від інших, не отримує грантового чи спонсорського фінансування.

Надалі хмельницькі ентузіасти мають амбітні плани. Ідеї громадської організації підхоплюють активісти з інших міст і планують відкрити «філії» «Молоді за краще майбутнє». Хмельницька молодь  до кінця року хоче збільшити кількість власних реалізованих проектів до п’ятдесяти.

Найголовніша ж мета організації – створення молодіжного центру в Хмельницькому, де молоді й активні з можуть ділитися досвідом і допомагати один одному.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.