26 травня у школах відлунали останні дзвоники.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Для когось настала пора канікул, а для випускників – пора вступних іспитів у вищі навчальні заклади

Вступні екзамени, проте у старшу школу складатимуть і випускники Спеціалізованої ЗОШ№ 30, міста Хмельницького.  Тут сьогодні випускається 158 четвертокласників. Вже з першого вересня усі вони попрямують до інших шкіл. Та основа, яку отримали у перших класах, назавжди залишиться із ними. Тут, ще зовсім маленьких першокласників, навчали читати та писати. Заохочували різноманітними гуртками та розвивали позашкільні здібності.

Вдячними залишаються і батьки, оскільки вчителі  професійно підійшли до навчання і виховання дітей.

Привітав маленьких випускників і народний депутат України Сергій Лабазюк. Окрім вітальних слів обранець вручив подарунковий сертифікат для розвитку матеріально- технічнї  бази навчального закладу.

З подібними подарунками у школи обласного центру навідалися і депутати від політичної партії Поруч. А ось у навчальному села Шаровечка подвійне свято.  Останній дзвоник  співпав із 80 ти річчям школи.   Тож з подарунками завітали посадовці області та району. Які пообіцяли уже найближчим часом добудувати харчоблок та спортивний зал.

Привітали випускників та учнів з святом і помічники народного депутата Сергія Лабазюка. Аби навчальний процес у школі став цікавіший – вручили сучасний телевізор.

Так першокласники з НВК м. Волочиська зверталися до випускників навчального закладу перед якими сьогодні відкривається доросле та самостійне життя. Цього літа їм доведеться зробити вагомий крок – обрати професію та розпочати новий етап.  Заступник директора з виховної роботи Олена Маньковаська зазначає, цьогорічний 27 випуск запам’ятається вагомими здобутками їх учнів. Та додає, головне для старшокласників обрати правильний шлях та  впевнено йти до своєї мети.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.