586 років Хмельницькому.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

А після ярмарку хмельничани почали святкувати.  У першій половині дня містяни могли насолодитися виставками дитячих художніх робіт та інсталяціями. Розважали присутніх і показовими виступами молодих спортсменів. На майданчику біля кінотеатру Шевченка проходила урочиста частина. Зі сцени вітали громадян, які зробили вагомий внесок у розвиток міста. Нагороду отримав і міський голова.

Центр міста був заповнений різноманітними виставками і ярмарками. На початку стометрівки розмістили інсталяцію «Живописний куб». Також були виставки, які несли не лише розважальний характер, а й пізнавальний. До прикладу, музей історії міста представив фотографії, які відображали його розвиток.  Відтак можна було побачити Хмельницький з висоти пташиного польоту починаючи з 1800-го року.

Впродовж дня у центрі міста можна було купити вишиванку на будь який смак. Ще більший асортимент представляли картини, глечики, ручні прикраси, вироби з дерева. Біля самого кінотеатру Шевченка розташували величезний стенд «Я люблю Хмельницький» де кожен міг залишити своє побажання для міста та його мешканців.  Учні художніх шкіл створювали вуличний колаж, який сягав 5-ти метрів.

З нагоди відзначення 586-ї річниці до міста завітав представник Парламентської ради Асамблеї Європи. Він вручив Почесний прапор Ради Європи місцевій владі. На думку європейських гостей, місто рухається  в напрямі євроінтеграції та економічного розвитку.

Традиційно зі сцени отримали нагороди бізнесмени, волонтери, видатні діячі та митці. Бо – зробили вагомий внесок у розвиток міста. Також цього року звання «Почесного громадянина Хмельницького» отримало четверо людей – двоє посмертно.

За військові подвиги у Іловайському котлі був відзначений Ігор Гордійчук. Нажаль, він не зміг особисто приїхати за нагородою, та зв’язався з містянами по скапу.

Усі задумані локації працювали згідно графіку.  Кожен присутній мав можливість знайти собі розвагу до смаку.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.