92 пари взуття на майдані. У Хмельницькому вшанували пам’ять жертв ДТП

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

92 пари взуття на майдані. У Хмельницькому вшанували пам’ять жертв ДТП автопробігом та флешмобом. Такий захід у третю неділю листопада в нашому місті проводять вже шість років поспіль активісти Хмельницького авто любительського клубу. Цьогоріч до них доєдналися й велосипедисти та представники соціальних ініціатив.

Із Зарічанської на Майдан Незалежності автопробігом вже шість років поспіль автолюбителі Хмельницького вшановують пам’ять жертв дорожньо-транспортних пригод. За ці роки кількість людей, що гинуть на дорогах Хмельниччини залишається стабільною – близько сотні втрачають життя у автопоїздках.

Так за останнє десятиліття понад тисяча подолян загинули у ДТП. 92 із них – за дев’ять місяців 2017-го. Саме стільки пар взуття розмістили на майдані Незалежності.

А все тому, що і водії, і велосипедисти, і пішоходи забувають просту  істину «Береженого і Бог береже».

Нагадали про жертв дорожньо-транспортних пригод традиційно гучно. Рівно о 13:30 разом із водіями усього світу на хвилину затиснули клаксони своїх автомобілів.

Фактично цим автопробігом хмельницькі автомобілісти завершили тиждень безпеки дорожнього руху у місті Хмельницькому. Під час якого провели чимало заходів, спрямованих привернути увагу до безпеки на автошляхах усіх учасників дорожнього руху.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.