«Бізнес-Варта». В Хмельницькому обговорили шляхи захисту бізнесу від рейдерства.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Рейдерству – бій. За останні роки в Україні почастішали випадки незаконного заволодіння чужим бізнесом. Здебільшого – це рейдерські захоплення малих та середніх агроформувань. Аби унеможливити процвітання методів ведення бізнесу як у «лихих 90-тих», в Хмельницькому ініціювали проведення круглого столу, на якому обговорювали шляхи та методи боротьби із рейдерськими атаками.

У 2017-му на території України сталося близько семи сотень випадків неправомірного захоплення бізнесу. Ситуація загрозлива не тільки в площині відбирання майна та підприємств. Вже зафіксовані випадки вбивств та зникнення людей. В нашій  області ситуація спокійна. Минулого року на Хмельниччині створилиантирейдерський штаб. Сьогодні ж  відбувся круглий стіл за участю представників бізнесу, влади, силових структур та народних депутатів та громадських  формувань.

В Хмельницькій області за минулий рік зафіксовано лише кілька випадків неправомірного захоплення бізнесу  іншими суб’єктами. Здебільшого це підробка документів. Правники запевняють,  найбільше рейдерам сприяє необізнаність населення в юридичній царині.

З метою захисту бізнесу в Україні була створена громадська організація «Бізнес-Варта». Робота її спрямована на виявлення, протидію та юридичний захист бізнесу, який потрапив у рейдерські тенета.

За словами самих представників бізнесу, наразі потрібно об’єднуватися та працювати над всеукраїнською проблемою  рейдерства.

За оцінками експертів, груп, які займаються незаконним привласненням бізнесу, налічується в Україні близько п’яти десятків. Тому  активісти «Бізнес-Варти» разом із депутатами Верховної ради працюють над врегулюванням  прогалин в законодавстві, якими так часто маніпулюють рейдери. Автором такого нормативно-правового акту є народний депутат України  Сергій Лабазюк.

Учасники зібрання домовилися напрацювати свої пропозиції аби пізніше передати їх на розгляд відповідним структурам.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.