Чи довіряють хмельничани поліції?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Чи безпечне наше місто та чи довіряють люди поліції? Хмельницькі патрульні питали городян про ефективність роботи інспекторів. Опитування провели у два етапи: перший – польове, коли поліціянти спілкувалися з містянами прямісінько на вулиці, та другий – електронне. За підсумком двох оголосили вердикт громадської думки – хмельничани довіряють їм на 60-70%.

Кілька місяців хмельницькі патрульні питали городян про ефективність роботи інспекторів. Опитування провели у два етапи: перший – електронне, другий – польове, коли поліціянти спілкувалися з містянами прямісінько на вулиці.

Опісля питань про безпеку в Україні та у місті зокрема, копи вивідували, чи допоможуть їм містяни у разі необхідності та чи телефонують на 102, коли стали свідком порушення.

І на десерт, звісно, – наскільки довіряють хмельничани патрульній поліції міста.

За підсумком двох етапів опитування – електронного та польового, патрульні оголосили вердикт громадської думки – хмельничани довіряють їм на 60-70%.

Насправді, кажуть копи, опитували містян неспроста. Адже, переконані, не самотужки, а тільки спільними можна зробити місто комфортним та безпечним для проживання.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.