Чи готові авто дорожники Хмельниччини до снігів?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Іде сніг – скинь швидкість…. Служба автомобільних доріг області попереджує про небезпеку на зимових автошляхах. Так в жовтні-листопаді встановили понад тисячу тимчасових дорожніх знаків, що попереджують водіїв про небезпеку кермування у холодну пору року та обмеження швидкості до п’ятдесяти кілометрів на годину. Піщано-соляними сумішами для посипання засніжених доріг край забезпечений переконують у Службі автомобільних доріг області.

Понад шістдесят три тисячі фрикційних матеріалів використали дорожники Хмельниччини минулого року. Цьогоріч сподіваються на лагіднішу зиму, щонайменше снігу у листопаді, як це було минулоріч вже точно не буде.

Якщо власної техніки забракне на допомогу прийдуть сільськогосподарники з власними грейдерами – традиційно з двома сотнями фермерів уклали договори про співпрацю на випадок хуртовин. Дізнаються про непогоду дорожники від метеорологів першими, аби заздалегідь усувати перемети й ожеледицю.

Дорожники дорожниками, та безпека водіїв в першу чергу залежить від них самих. Про несприятливі погодно-шляхові умови повідомляють спеціально встановлені знаки.

Встановлюють їх приблизно через кожні п’ять кілометрів. Всього таких наборів знаків на автошляхах Хмельниччини нині встановили 1049.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.