Де і як вчать їздити на мотоциклах у Хмельницькому?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як сісти за кермо двоколісного? Шукати відповіді на це питання наших журналістів спонукало минулотижневе відкриття мотосезону. Виявилося, автошколи, котрі можуть навчити кермувати байком, у Хмельницькому – рідкість. Для цього потрібно мати як сучасну техніку, так і спеціальний простір, де учень зможе безпечно навчитися тримати рівновагу та глохнути без зайвого стресу.

І коли мені лячно, то Іванові – зовсім ні. Хлопець за кермом байка втретє, та вправно пересувається по ангару. Надважких вправ, звісно, не робить, бо попереду ще сімнадцять виїздів.

А як же батьки? Вони ж певно хвилюються, коли їхня дитина вчиться їздити на мотоциклі?

І ні на йоту більше…. Саме так, не порушуючи правил, їздити на мотоциклі своїх учнів навчає пан Микола. Він інструктор фактично з усіх категорій трансзасобів, крім, В – легкової автівки. Мотоцикл, до речі, категорія – А, мопед – А1. Першим мають право керувати повнолітні, скутером – починаючи з шістнадцяти років.

І скутеристам, і мотоциклістам справді доводиться добряче попрацювати, аби отримати свої права.

Насправді, це чи не єдина автошкола в Хмельницькому, котра навчає керуванню мотоциклами. ЇЇ власник, і керівник – пан Юрій – зізнається, сам навчився «ганяти» на байку тільки рік тому, але ця послуга у автошколі дуже популярна.

І намагаються навчити своїх учнів взаємоповаги на дорозі, адже переважна більшість ДТП саме цим і спричинена.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.