День тюльпанів та троянд: скільки напередодні 8-го березня вартує чоловіча увага.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

День тюльпанів та троянд. 8 березня вже близько ,а, отже, час вітати жінок. Бо, незважаючи на те, що Міжнародний жіночий день офіційно відмінили, святкувати його продовжують. Принаймні сильна половина людства уже ринулася купувати квіти.

В Хмельницькій підземці – людно. За день – свято 8-го березня. І нехай офіційно його відмінили, вітати жінок хмельницькі чоловіки продовжують. Принаймні квіти як головний атрибут Міжнародного жіночого дня розмітають навіть напередодні. Найбільшим попитом цьогоріч користуються тюльпани. Можливо тому, що вони – найдешевші.

Вибір тюльпанів в хмельницькій підземці кращий аніж в Голландії. До речі, більшість квітів якраз звідти і везуть. Власне тому, перед святом ціни на них і зростають.

Дещо дешевше вам обійдуться тюльпани українського «виробництва».

Ось ця панянка, котра на власній присадибній ділянці зрощує цей пахучий товар переконує, наробитися біля кожної квіточки треба чимало. Тому, і ціна відповідна.

Своє чи закордонне чоловіки вибирають в основному за розміром гаманця. Наявна пропозиція справді тішить. Принаймні око. Бо коли чуєш ціну на деякі композиції, в’януть вуха.

Такі букети чоловіки мало купують, не приховує продавчиня. Каже, їх беруть, в основному жінки. Представники сильної половини людства, якщо прагнуть розкошелитись, платять за троянди. Вони напередодні жіночого свята вартують від 30 до 50 гривень.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.