Дискримінаційна реклама – як з нею боротися? Підсумки тижня .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Місце жінки – на кухні. Принаймні, це пропагує переважна більшість рекламних роликів. Боротися з дискримінаційними моментами маркетингу в Україні взялися ще у 2011 році. Саме тоді були прийняті стандарти недискримінаційної реклами. За шість років їх дії пропорційно росте і число порушень і кількість штрафів.  Про механізми впливу на подібні явища  цього тижня говорили у Хмельницькому.

Нові шляхи збуту, нова продукція  та новітні підходи для її рекламування. Сучасне суспільство хоче бачити якісний та впізнаваний товар. Вже 12 років поспіль у Хмельницькому збираються маркетологи, юристи, економісти та фахівці провідних вишів країни. Мета такого заходу – обговорити  тенденції  маркетингу  та  співпрацю з виробниками продукції.

Сьогодні  не всі виробники зацікавлені у правильній рекламі свого товару. Тож такі заходи мають ще й практичну складову, бо сучасні технології  дозволять стимулювати створення конкурентноздатної продукції.

Недобросовісні виробники часто свідомо вводять споживачів в оману. Юристи та маркетологи намагаються боротися з такими явищами, хоча сучасний ринок перенасичений порушеннями.

Окремим порушенням  прав  людини є сексизм у рекламі. Борди та відеоролики з оголеними тілами заполонили  вітчизняні  телеекрани . Пропагуючи сексуальну  дискримінацію не лише  жінок, а й чоловіків, рекламодавці захоплюють увагу потенційних споживачів продукції. Боротися з такими явищами в Україні почали у 2011 році , з появою стандартів недискримінаційної реклами. Відтоді  на випадки звернень  громадян з’явилися дієві механізми реагування.  Цьогоріч  було зроблено більше десятка експертних висновків для рекламодавців.

Вже традиційно у Хмельницькому проводиться тренінг для маркетологів задля визначення критеріїв дискримінаційної реклами.

Більше сорока учасників за круглим столом  обговорили способи попередження проявів дискримінаційної реклами, адже часто боротьба з недобросовісними маркетологами  лише на користь останнім.

На відвертий сексизм у рекламі  у сучасному суспільстві бурхливо реагує молодь, тому що кожен ролик чи плакат несе і соціальну складову.

Хмельницький став сьомим містом в Україні, де відбувся подібний захід. Адже обмін досвідом місцевої влади та експертів  покращує ефективність боротьби з дискримінаційною рекламою.

Кожен, хто побачив дискримінаційну рекламу, може подати на виробника продукції скаргу. Для цього варто звернутися до Міністерства соціальної політики електронним чи звичайним листом.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.