Дороги Хмельницького до снігів планують відремонтувати

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

137 мільйонів на дороги. Стільки ще  до уточнення бюджету запланувати витратити на ремонт автодоріг у місті Хмельницькому. Нині ремонти ще тривають, зокрема будуть вулицю Кармелюка й Свободи, а поточний ремонт завершили на 85%. Крім того, вже незабаром заплановане відкриття мосту на Старокостянтинівському шосе.

Міст через Старокостянтинівське шосе закрили на ремонт ще 8 серпня. Тоді запланували ремонт на п’ять місяців – крайній термін здачі в експлуатацію мосту – переддень Нового року.

Поточний ремонт доріг нині завершений на 85%, та працювати дорожники не припинили. Їх, так як і капітальні ремонти доріг у місті обіцяють завершити до початку морозів. До лютих холодів, якщо вони не розпочнуться за кілька днів, планують відремонтувати 95% від запланованого на цей рік.

Ще п’ять прибудинкових територій у місті на стадії ремонту. Їх теж планують завершити до снігів. Із зимовими опадами також боротимуться… Цьогоріч по-новому.

Крім універсального «Глобуса» для очистки снігу місто придбало ще кілька грейдерів. Втім, аби бути забезпеченим на всі сто відсотків, цього замало.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.