«Довкола кіно»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Довкола кіно» – дебютна стрічна,  відзнята режисером-початківцем із Хмельницького. Вона у комедійному жанрі і розповідає про людей, яким байдуже, як потрапити у кіно. Режисером, автором сценарію, продюсером  і навіть виконавцем епізодичної ролі виступив Олександр Шеремета. Якщо короткометражка приглянеться глядачу – її планують показати на відомому фестивалі «Де кіно» у Києві.

Олександр Шеремета привіз до Хмельницького свою дебютну стрічку «Довкола кіно».  Над нею він працював більше двох місяців. ЇЇ тривалість – 10 хвилин. Вона розповідає про людей, які хочуть зніматися у кіно та на що вони погоджуються заради цього. Як зізнається режисер, при написанні сценарію керувався реальними ситуаціями із свого життя.

Офіційна прем’єра фільму запланована на 22 – 23 вересня в рамках кінофестивалю «Де кіно». Для свого першого творіння пан Олександр власноруч написав сценарій і відзняв його, а також зіграв другорядну роль. Для втілення свого задуму обрав комедійний жанр, бо, каже, в житті людини і так вистачає драм. А, на думку автора, потрібно більше посміхатися, і тоді, обов’язково, все налагодиться.

Отож, 23 липня о 17.00 годині відбудеться допрем’єрний показ в книгарні міста Хмельницького, що на вулиці Проскурівська, 2. Тоді ж автор стрічки проведе лекцію і розкаже, як можна відзняти фільм без бюджету та які перспективи українського кіно. Аби зацікавити глядача, автор поділився трейлером до короткометражки «Довкола кіно».

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.