Друга жертва винуватця смертельного ДТП вимагає справедливості

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Скалічене життя: друга жертва винуватця смертельного ДТП вимагає справедливості. Людмила Шевчук уже три роки ходить до суду, намагаючись довести провину того ж Павла Борисоглебського. Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 квітня він вчинив аварію, в результаті якої загинуло двоє хлопців і втік – про неї ми розповідали раніше. Пані Людмилу він також збив – у липні 2015-го. Також на пішохідному переході і також зник із місця пригоди.

Сліди від ДТП у пані Людмили – прямісінько на обличчі. Каже, після ДТП близько місяця не могла дивитися у люстерко. Бо пошкодження були жахливими.

Скалічене обличчя, напевне, – найлегша із травм, отриманих після аварії. Струс мозку, подвійний перелом тазу, переломи черепа, ключиці та ноги. 4 місяці у лікарні і кілька операцій. На ноги пані Людмилу таки поставили, правда, впевнено стояти вона не може і до сьогодні. Жінка потребує іще одного оперативного втручання.

Незважаючи на такі наслідки, покарання за ДТП винуватець не поніс і до сьогодні. Пані Людмила каже, три роки ходить до суду і не розуміє, чому із таким букетом криміналу чоловіка таки випустили на свободу. Певна, він мусить бути притягненим до відповідальності.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.