Двадцята сесія міської ради .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Підтримка учасників АТО та пільги для почесних донорів. Двадцята сесія міської ради затвердила  ряд інвестиційних та соціальних програм. Проголосували депутати  за допомогу для військових частин  міста.  Стипендіатами стали і два десятки працівників культури міста.

Перша у цьому році сесія міської ради стала  насиченою за переліком тем. Земельні, соціальні та господарські питання голосувались  майже без обговорень. Серед пріоритетних – допомога  військовим частинам міста.

20 викладачів та митців  з першого січня 2018 року  отримуватимуть стипендії міськради. Пільгу при оплату комунальних послуг депутати голосуванням надали  членам сімей захисників та  донорів. Нарешті дочекалась затвердження і програма поводження із сміттям.

Пільгове перевезення – болюча тема для приватників та міської влади. Двадцята сесія міської ради внесла зміни в порядок відшкодування коштів. Відтепер  перевага – великогабаритному транспорту.

Новим депутатом у міській раді став В’ячеслав Мороз. Його колега по фракції Олександр  Білик  склав повноваження за власним бажанням.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.