додому НОВИНИ культура Екскурсії у Меджибізькій фортеці

Екскурсії у Меджибізькій фортеці

поділитись з друзями

 

 

Ексклюзивні експозиції, перша екскурсія навколо фортеці та «Палац Сенявських відкрито на реставрацію». Меджибізький замок вражає екскурсійною програмою.

Ексклюзивні експозиції, перша екскурсія навколо замку та «Палац Сенявських відкрито на реставрацію». У Меджибізькій фортеці відбулася «Ніч Музеїв – 2017». Традиційно, на відвідувачів замку очікувала захоплива розважальна програма. Та найбільш бажана подія – екскурсія до палацу Сенявських. Більше про Меджибіж екскурсійний розкажуть наші журналісти.

Перша екскурсія навколо замку та до Палацу Сенявських, містечковий танець, традиційне фаєр-шоу та етноярмарок. У Меджибізькій фортеці відбулася «Ніч Музеїв – 2017».  Зі сходу – пелюстковий бастіон, південна стіна – з бійницями та гарматами. По суті, сам палац – захисна споруда, точніше був таким декілька століть тому. Нині, сюди ходять екскурсії, щоправда цього року вперше.

Донедавна тут були суцільні руїни. Цього року вперше «Палац Сенявських відкрито на реставрацію». А ще через рік-другий усе відновлять і екскурсії ходитимуть виставковими залами. Щоправда, не одним палацом вражає фортеця.  «Формула Любві» або Меджибізька Жазель – вперше у замку презентували ексклюзивну старовинну статую. Історія постаті має коріння у античній міфології та стосується легенди про доньок царя Даная. А ось у ХІХ столітті образ Данаїд використовували у парковому мистецтві.