«Хап» знайшов візуалізацію. Хмельницький «Чумацький шлях» презентував четвертий відео кліп

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Хап» знайшов візуалізацію. Хмельницькі рокери із «Чумацького шляху» презентували четвертий відео кліп. Композиція називається «Хап» і вона не нова – створена кілька років тому й випробувана кількома десятками виступів. Та, попри підготовку до нового альбому, записом якого нині займаються рокери, встигли відзняти відео до пісні. Стверджують – пісня непроста тому й потребувала пояснення.

Так алегорично хлопці із «Чумацького шляху» розповідають про залежність. Непереборна тяга до чогось може бути надзвичайно різною та нічого доброго із того ніколи не виходить. Відео у темних барвах. Крім павуків і тарганів додаткових акторів не залучали. А маріонетка із дерева повністю впоралася із поставленим завданням.

Зрежисирували відео хлопці самотужки. Для них це вже не перша подібна робота.

Виробництво кліпу займає чимало часу, а ще більше грошей. Та рокери переконані – ще один канал передачі інформації здатен ширше передати зміст їхніх пісень.

Щойно випустили кліп на пісню «Хап», а вже мають ідеї стосовно наступних відео робіт. Їх створюватимуть для матеріалу, що увійде до нового весняного альбому.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.