Хмельницькі рятувальники навчали школярів безпеки життєдіяльності та розповідали про свою професію.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності. 19 квітня рятувальники провели показову акцію для учнів Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №1. Дітям розповідали як вести себе у надзвичайних ситуаціях, як надавати домедичну допомогу та показали, яка ж вона професія рятувальника в дії.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності пройшов у Хмельницькій спеціалізованій середній загальноосвітній школі №1. Показова акція, яку для школярів провели рятувальники пройшла у два етапи.

На теоретичних лекціях фахівці Навчально-методичного центру розповіли дітям, як себе захистити під час надзвичайної ситуації, як надавати першу домедичну допомогу, та як робити серцево-легеневу реанімацію. Після теоретичної фази відбулася активна – практична. У дворі закладу вогнеборці підготували для дітей кілька навчальних локацій: піротехнічну і пожежно-рятувальну. Справжні піротехніки Служби порятунку поділилися зі школярами премудростями небезпечної професії. Для цього із собою на урок сапери прихопили навчальні знешкоджені вибухонебезпечні предмети. Кожен охочий мав змогу потримати їх у руках.

Ще одна локація була присвячена пожежно-рятувальній справі. Вогнеборці продемонстрували учням захисний одяг, шоломи, спорядження і спеціальні інструменти, які використовують для ліквідації надзвичайних ситуацій. А “родзинкою” акції стала ліквідація умовної пожежі. Кожен охочий міг відчути себе пожежником — у повному бойовому екіпіруванні полити струменем води з пожежного ствола.

Від видовища діти були у захваті, активно цікавилися як піротехнічними секретами, так і пожежно-рятувальною справою.

Вогнеборці впевнені, подібні заходи сприяють формуванню у дітей звички до безпечної поведінки, а ще популяризують професію рятувальника. Нині в області в усіх навчальних закладах, враховуючи і дошкільні, відбуваються аналогічні заходи. Тижневик знань безпеки життєдіяльності триває.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.