Хмельницькі рятувальники організували умови для проживання в наметовому містечку учасникам «Труханівської січі»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Потяг єднання «Труханівська січ» прибув на Хмельниччину. Серед сотні пасажирів – волонтери та діти з різних областей України. Комфортні умови перебування гостям області забезпечували хмельницькі рятувальники.

На Хмельниччину прибув потяг Єднання «Труханівська січ», а це близько 100 учасників акції. Серед пасажирів потягу волонтери та діти з різних областей України. 18 липня учасники потягу розгорнули наметове містечко біля с. ПИлява Старосинявського району. Саме тут в 1648 році  відбулась переможна битва української козацької армії, очоленої гетьманом Богданом Хмельницьким, проти військ Речі Посполитої. Аби перебування було безпечним, працівники  Аварійно-рятувального загону спецпризначення розгорнули польову кухню, намет та забезпечили постачання питної води та електроенергії.

Користуючись нагодою, рятувальники Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно з викладачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели для молоді лекцію з правил безпеки та презентували професію рятувальника.

Під час заходу присутнім цікаво було дізнатися про нелегкі будні працівників ДСНС. Вони із захопленням розглядали пожежно-рятувальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання; приміряли захисний одяг і спорядження та спробували себе у ролі рятувальника, подаючи воду із справжнього пожежного ствола. Також учасники акції  мали можливість попрацювати з приладом вимірювання рівня радіації. Великий інтерес викликали у присутніх вибухівки – пастки, замасковані під іграшки, книги, солодощі. Крім того, аби краще закріпити отримані знання, працівники ДСНС  розповсюдили серед молоді листівки застережливого характеру.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.