Хмельницькі рятувальники успішно приборкали умовну пожежу у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни 

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Поліція, медицина катастроф та газова служба вчились взаємодіяти під час пожежі. Тактичне навчання відбулось на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, що в селі Ружичанка.

В одній з палат хірургічного відділення обласного госпіталю ветеранів війни виникла пожежа. На момент загоряння в будівлі знаходились люди, шляхи евакуації були сильно задимлені та існувала реальна загроза для життя пацієнтів. Саме за такою легендою проходили тактичні навчання рятувальників. Зазвичай у госпіталі перебуває близько пів тисячі осіб: 280 — це пацієнти, решта –  медичний та обслуговуючий персонал. Більше того, чи не половина пацієнтів обмежені у русі, або взагалі лежачі хворі. За планом після повідомлення про пожежу, відповідальні особи повинні викликати Службу “101”, сповістити усіх про загрозу і приступити до евакуації людей.

Медикам вдалося самотужки вивести з приміщення пацієнтів, лежачих хворих винесли на ношах та одразу транспортували до “швидкої”. Тим часом прибули перші рятувальні підрозділи. Ланка газодимозахисників, що проводила розвідку задимленими приміщеннями, виявила, що на 5-му поверсі дим і вогонь заблокував 6-ро осіб.  За допомогою автодрабини вдалося оперативно їх врятувати.

Загалом рятувальна і ліквідаційна операція тривала близько 30хв: від моменту повідомлення до оголошення про ліквідацію умовного загоряння.

Підсумовуючи, рятувальники зазначили – захід  відбувся на задовільному рівні, однак уникнути проблем все ж не вийшло. Мова про недостатню злагодженість дій медичного персоналу в процесі евакуації пацієнтів, окрім того – деякі пожежні гідратни в неналежному стані, а також на території закладу наявні перешкоди для проїзду пожежно-рятувального габаритного транспорту. Вогнеборці закликали дирекцію закладу негайно усунути усі виявлені недоліки і пропрацювати із колективом проблемні моменти.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.