Хмельницький хоче стати Молодіжною столицею України

220

Молодіжна столиця готується до переїзду. Цьогоріч звання міста, найприхильнішого до молоді, носить Львів. Та його каденція закінчується вже незабаром – оголошено конкурс на звання Молодіжної столиці України -2019. Цього року із міст Хмельниччини за це звання змагалися Кам’янець-Подільський та Нетішин, однак не пощастило. Спробує піймати удачу за хвіст 2019-го обласний центр.

Кількість населення, розмір території чи адміністративний статус значення не мають, коли місто хоче стати молодіжною столицею. Головне у цій справі – залучення молоді до життя міста.

Хмельницький вперше спробує здобути перемогу у цьому конкурсі вже наступного року. Міський голова, який власноруч заповнюватиму заявку й підписуватиме її, переконує – Хмельницький здійснив ривок у молодіжній політиці. І на таке почесне звання заслуговує.

А ще молодіжні фестивалі, волонтерські рухи й безліч різноманітних заходів спрямованих на молодь, піднімуть статус міста до перемоги у конкурсі.

Якщо із першого разу не вдасться – рук не покладатимуть. Втім сподіваються, що Хмельницький таки стане Молодіжною столицею України-2019.