додому НОВИНИ Хмельницький пенсіонер виявив на дачній ділянці справжнісінький арсенал зброї

Хмельницький пенсіонер виявив на дачній ділянці справжнісінький арсенал зброї

105
поділитись з друзями

Вибухівка, граната, револьвери, набої та арбалет. Хмельницький пенсіонер виявив на власній дачній ділянці справжнісінький арсенал. Розповідає, такий подарунок хтось підкинув на город нещодавно. Бо два дні тому навідувався сюди – зброєю тут і не пахло. Додає, спершу думав – сумка – злий жарт молодих і відважних.

Знайомтеся, це – Геннадій Клеймушкін. Військовий пенсіонер – дачник зі стажем. Розповідає, на власній земельній ділянці влітку буває часто. Додає, зважаючи на спеку, старається кілька разів на тиждень навідатись і полити городину. Цього дня, як завжди, на дачі був від самого ранку. Лишень перевдягнувся – одразу взявся до роботи. Почавши, біля бочки з водою виявив сюрприз. Камуфляжна сумка з невідомим вмістом красувалася просто неба. Чоловік пригадує, довго її розглядав, а потім цікавість взяла гору.

Поліцейські одразу огородили територію. І приступили до роботи. Сумка виявилась вибухонебезпечною.

І це – далеко не весь арсенал, котрий сховали на городі в пенсіонера. Окрім вибухівки в сумці виявили й купу зброї.

Наразі поліцейські активно опитують сусідів та шукають можливих свідків – тих, хто міг би допомогти віднайти власника арсеналу. Якщо знайдуть, відповідальності йому не уникнути. Кримінальне провадження за фактом уже порушили. Відповідно до ч. 1 ст. 263 зловмиснику світить від 2 до 5 років. А, от, свідомому дачнику копи дякують – за оперативність та свідомість. Кажуть, раптом що, небезпечний сюрприз міг призвести до справжнісінької трагедії.