Хто сильніший? Рятувальники з різних областей України змагаються у Хмельницькому

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Хто сильніший? Рятувальники з різних областей України змагаються у Хмельницькому. На базі навчального комплексу ДСНС, що в Олешині,  проходить Чемпіонат України пожежно-прикладного спорту.  Кращих спортсменів визначать у чотирьох видах змагань. Після чого оберуть  вже команду переможців.

Здолати стометрівку з перешкодами, якнайшвидше піднятися по штурмовій драбині та пробігти пожежну естафету.  Спортсмени – рятувальники  нині  змагаються у Хмельницькому. Це  Кубок  України  з пожежно-прикладного спорту, присвячений 26-тій річниці незалежності.  Участь  у  ньому  беруть  команди з різних областей держави  та спеціалізованих Вишів.

На часі – фінальний етап  змагань з підйому по штурмовій  драбині.  Це один з найважчих видів  пожежно-прикладного спорту.  Сили й витримки тут  потрібно чимало, – розповідає Сергій Мазуренко з Черкащини.  Професійно займається він уже тривалий період.

А результат у Сергія – відмінний. Серед усіх учасників –  він найшвидше здолав пожежну вежу за допомогою «штурмовки».

Всеукраїнські змагання пожежників відбуваються щорічно. Це своєрідний вишкіл, -кажуть у ДСНС.  Адже  спортсмени-рятувальники  виконують прийоми, які можуть знадобитися на реальній службі.

Найсильніші рятувальники увійдуть до складу збірної команди, що представлятиме Україну на Чемпіонаті світу.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.