Із презентацією нового роману до Хмельницького завітав Олександр Ірванець.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Харків 1938». Так український письменник Олександр Ірванець назвав свій третій роман. Ідею створення свого вигаданого Харкова виношував 8 років. Ще два роки пішло на його написання. І нарешті український читач зможе перенестися у вигадану країну.  Головна сюжетна подія роману – літературний карнавал, на який прийдуть політичні діячі, письменники, поети, терористи і націоналісти. Автор сміливо поєднав правдиву історію України із вигадкою.

Олександр Ірванець завітав до Хмельницького із своїм новим романом. «Харків 1938» – альтернативна історія України. У книзі автор уявляє, якою би могла бути наша країна, якби Українська Народна Республіка змогла вистояти. Вона у 1917 – 20 роках контролювала центральну, південну та східну Україну.

За плечима Олександра Ірванця понад 30 років писемного стажу. За цей час спробував себе у багатьох різних жанрах. Розповідати про свій творчий шлях письменник не любить. Усім бажаючим пропонує скористатися пошуковою системою Google.

Під час презентації роману пан Олександр читав уривки книги і вносив пояснення до них.  Розповів, зокрема, й чому саме Харків став столицею України.

В суботу у арт-галереї MASLO відбудеться безкоштовна лекція на якій йтиметься про сучасне мистецтво ХХ століття. А саме – як на зміну модернізму прийшов постмодернізм.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.