Кандидати у патрульні здають фізпідготовку .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Стометрівка, біг на кілометр та силові вправи. Кандидати до лав патрульних проходять третій етап відбору. Попередньо, майбутні копи вже склали два іспити. Перший – тестування на логіку та з основ законодавства. Другий – військово-лікарська комісія. Претенденти, що успішно пройшли ці етапи, запрошені до третього – перевірка фізпідготовки. Іспит включає нормативи з бігу на 100 метрів та кілометр, а також силові вправи.

Це вже дівчата здають нормативи на дистанції у сто метрів, позаду – силова підготовка, попереду – біг на тисячу метрів. А тут демонструвати фізпідготовку беруться чоловіки.

Стометрівка, біг на кілометр та силові вправи – це третій етап відбору до лав патрульної поліції. Попередньо, майбутні копи вже склали два іспити. Перший – тестування на логіку та з основ законодавства. Другий – військово-лікарська комісія. Претенденти, що успішно пройшли ці, запрошені до третього етапу – перевірка фізпідготовки. Стартував іспит на центральному стадіоні. У перший день спортивну міць показали, майже, сотня кандидатів. П’ята частина – дівчата.

Сьогодні-завтра результати можна подивитися онлайн. Щоправда, не варто розчаровуватися, якщо десь не скалалося. Перші показники – не вирок, за бажанням їх можна поліпшити.

А ось Лілі Кримській нічого перездавати не треба. Майбутня патрульна успішно склала усі нормативи.

Тепер дівчина готується до наступного етапу. Каже, у всьому головне – правильна мотивація.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.