Макарони, цукор, олія… «Опора» зафіксувала підкуп виборців на Хмельниччині

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Макорони, цукор і олія… Громадянська мережа «Опора» зафіксувала підкуп виборців на Хмельниччині. Продуктові набори одна із кандидаток від «Батьківщини» до об’єднаної територіальної громади роздавала своїм виборцям. А на Городоччині до списку кандидатів «Укропу» потрапили «мертві душі». Політична сила без відома своїх псевдо кандидатів внесла їх у свої списки й без дозволу використала документи, які кандидати давали ще на попередні вибори.

«Гречкосії» знову активізувалися на Хмельниччині. 26 жовтня громадянська мережа «ОПОРА» зафіксувала підкуп виборців у селі Велика Калинівка.  Про факт роздавання шістнадцятьох продуктових наборів із олією, макаронами та крупою, опорівцям повідомили місцеві жителі.

Такі дії, спотворять результати волевиявлення, адже у сільській місцевості кожен голос надзвичайно вагомий.

Крім того, фіксують величезну кількість технічних кандидатів, котрі навіть участі у передвиборчій агітації не беруть. Вони слугують, як спосіб відмивання грошей обласними осередками партій. І коли у центрі області підкуповували виборців, то південніше до списків однієї із політсил потрапили «мертві душі».

Бо ж використали документи 2015-го року, саме тоді всі ці люди балотувалися до Хмельницької міської ради. Попри такі прикрі випадки порушення виборчого законодавства, цю передвиборчу гонку «ОПОРА» називає демократичною.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.