Марина Бортник-Гулевата отримає грант від Президента на постановку вистави «Свято онлайн»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Хмельничанка отримає грант від Президента на постановку своєї п’єси. Вона носить назву «Свято онлайн» і спрямована на показ однієї із проблем сучасної молоді – соціальних мереж і груп самогубців у них.  Марина Бортник-Гулевата авторка п’єси працює у Хмельницькому театрі імені Михайла Старицького, і вже не вперше матиме справу із молодіжними постановками. Рік тому на сцені театру грали «Втечу з майбутнього».

Троє молодих театральних дарувань отримали гранти від Президента України на реалізацію своїх творчих проектів у галузі театрального мистецтва. Так Юлія Журавкова із Києва ставитиме «Мартінову брехню», Іван Уривський зі Львова – «Перехресні стежки», а хмельничанка Марина Бортник-Гулевата – «Свято онлайн».

Написала п’єсу Марина ще кілька років тому, а в кінці минулого року фактично повністю її переробила. Тепер тут вісім ролей. З них лише дві для дорослих. Ставитимуть «Свято онлайн» на сцені театру імені Михайла Старицького, керівництво якого пішло назустріч втіленню в життя ідеї. Тим паче, що рік тому тут вже ставили «Втечу з майбутнього» – виставу про підліткові проблеми.

На постановку соціально важливої вистави «Свято онлайн» із держказни виділять п’ятдесят тисяч гривень. Поставлять її орієнтовно в другому півріччі 2018-го. Це стало можливим, зокрема і завдяки Хмельницькому міському голові, який надіслав свою рекомендацію Міністерству культури України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.