Майбутнє лісу у твоїх руках. Підсумки тижня .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Подбай про майбутнє – посади дерево. Вчергове в нашій області  триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Молодь, громадськість та держслужбовці  засадили ділянку модриною , дубами та дугласією. Остання порода досить унікальна – в нашій області вперше з’явилися  насадження цього хвойного дерева.

Майже 2 гектари  після планової рубки нині  активно поновлюються. В рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» десятки людей, серед них і держслужбовці,  взялися за інвентар. Перед цим – майстер-клас  від лісників.

Кожному – по відру із саджанцем. Вони вартують грошей, тож  якість посадки контролюють  лісники. Запитуємо у держслужбовців, як різниться робота  офісна та на природі.

Заступник керівника області Володимир Кальніченко  в екологічній акції участь бере не вперше. Каже,  посаджені його руками деревця  успішно прижитися.

Через зміну клімату дерева  у Прибузькому лісництві висаджують особливі – такі, що пристосовуються до клімату. Він, як кажуть фахівці, поступово стає схожим на одеський.

Усі маленькі деревця  – з власного розсадника. У лісництві планують збільшити кількість вирощення посадкового матеріалу.

Взявся за лопату у керівник області. Посадив цілий ряд молодих дерев  та згодом  обіцяв перевірити,  як вони розвиваються. Поки ж участю у процесі задоволений.

Серед усіх різновидів дерев прилаштувалась у наших лісах і дугласія –  її насадження лише тепер з’явилися на Хмельниччині.

Таке єднання з природою усі учасники посадки оцінили позитивно.  А якість роботи, як кажуть лісники, можна буде побачити восени, коли саджанці приживуться. Взялися за озеленння територій і у місті. Вдруге у Хмельницькому проводять акцію «1000 дерев». Минулоріч найактивнішими організаторами  стали навчальні заклади Хмельницького , під кінець  акції активізувались і підприємці. Принцип простий – за  здану макулатуру організатори отримують кошти для закупки саджанців.

У 2017 році вдалося висадити близько тисячі декоративних дерев,  на залишкові кошти  вже за тиждень у парку Чекмана має  з’явитися нова алея.

Триватиме акція «1000 дерев» в нашому місті до 25 травня. Після цього найактивніші  учасники отримають  сертифікати на саджанці для озеленення території.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.