«Метеор» – «ХНУ»: боротьба за бронзу

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Доля бронзової нагороди – відома. «Метеор» та «ХНУ» зіграли другий матч малого фіналу Кубку Дроздова. У першому протистоянні метеорівці у триочковий кидок переграли «ХНУ». Перемога далася їм важко, практично на останніх секундах гри. 

Малий фінал Кубку Дроздова завершився. За доброю традицією, змагалися «Метеор» та «ХНУ». Нагадаємо, у першому матчі метеорівці у триочковий кидок переграли «ХНУ». Перемога далася їм важко, практично на останніх секундах гри. Аби несподіванок не було у другій грі, вирішили – потрібно щось змінювати.

Перша половина гри була доволі напруженою і різниця у один кидок вирішувала, хто на крок попереду. Зібратися «Метеору» вдалося аж під сам кінець гри. Рахунок говорить сам за себе – 78 на 69.

Перемога «Метеора» – абсолютно заслужена, кажуть новаторівці. Команда не просто виграла, а й показала справжній баскетбол.

У боротьбі за бронзу що одна, що інша команда проявили характер. Наразі поєдинки малого фіналу називають найкращими у цьогорічному сезоні Кубку.

Щоправда, попереду щонайменше ще одна гра. Свій другий матч проведуть «Феміда» та «Новатор». Традиційно, ці команди змагатимуться за золото Кубку Дроздова.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.