Міська телефонна лінія.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Якість житлово-комунальних послуг та  медична реформа. Такі основні питання, з якими звертаються подоляни до місцевої влади. Щоразу тисячі прохань проходять перевірку, хоча не завжди факти, викладені у скаргах підтверджуються. 

Холодна весна стала причиною зростання боргів населення за опалення . Закінчення періоду дії субсидії викликало нарікання у жителів приватного сектора.

На телефонну лінію зверталися і пацієнти місцевих амбулаторії. Кажуть, не всіх медзакладах можна отримати консультацію без черг. Як каже, заступник міського голови,  Хмельницький  є центром госпітального округу. Тож  тут впродовж  2 років планують оновити приміщення  дитячої лікарні.

Вже за декілька тижнів розпочнеться оздоровча кампанія. У 2017 році  в місті планують оздоровити більше тисячі дітей. Наразі комунальний табір «Чайка»  перебуває в стані ремонту.

Табір на базі природного заповідника «Атлантида» на Кам’янеччині  вже скоро зможе прийняти хмельницьких дітлахів. Зараз про такий відпочинок домовляються місцеві посадовці.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.