Міський голова Хмельницького звітуватиме 20 грудня о 19:30 наживо на телеканалах «Ексклюзив» та TV7+

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сімсот тридцять днів або два роки… Саме стільки часу минає відтоді, як місто Хмельницький очолив Олександр Симчишин. Сто днів, рік на посаді, а тепер – два роки – вже гарною традицією для нашого телеканалу стало звітування міського голови у прямому ефірі. Цей проект ми втілюємо у життя спільно із рухом «Чесно». Цього разу міський голова Хмельницького звітуватиме перед громадою 20 грудня о 19:30. Чому варто долучитися до звіту – дивіться далі.

Так Хмельницький міський голова Олександр Симчишин звітував про перший рік на посаді у ефірі нашого телеканалу. Запитання користувачів соцмереж, журналістів, громадських активістів і дзвінки у студію – дві години інтерактиву у прямому ефірі. Наступного тижня ми плануємо це повторити.

Це вже третій звіт міського голови, який проходитиме у студії нашого телеканалу. Так найкраще вдається проаналізувати різницю між обіцяним і виконаним.

Традиційно звіт проходить під знаком партнерства з рухом «Чесно». Ця відома на всю країну громадська організація високо оцінила рівень наших телеканалів.

Долучитися до нашої роботи Ви можете вже 20 грудня з 19:30. Поставити своє питання міському голові можна двома способами: телефонувати під час ефіру до студії за незмінним номером 65 04 53, або ж, не чекаючи середи, написати питання у Фейсбук.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.