Містер ХНУ – 2018!

467

Конкурс зі східним колоритом та дефіле у дизайнерському одязі. У Хмельницькому національному університеті обрали «Містера ХНУ – 2018». На це звання претендували шість кандидатів. Перемогти міг той конкурсант, хто найкраще дефілював на подіумі, мав бездоганну спортивну форму та був найбільш романтичним.

При вході до актової зали усіх зустрічають вони – конкурсанти, щоправда тільки на фото, а самі юнаки за кулісами. Як кажуть, готуються до нового виклику у житті. Шестеро талановитих та креативних змагаються за титул «Містера ХНУ – 2018».

Усе, що колись було актуальним, а зараз застаріло організатори з конкурсу забрали,  натомість саму програму зробили свіжою та насправді студентською.

Сцену актової зали перетворили на космічний корабель та перенесли на тисячу років вперед, а традиційних ведучих замінили роботом, що розмовляє з бортовою системою.

Конкурсанти, за задумом організаторів, – астронавти. Саме вони змагаються за титул «Містера ХНУ – 2018». На це звання претендують шість кандидатів. Перемагає той, хто найкраще дефілює на подіумі, має бездоганну спортивну форму та є найбільш романтичним.

Для Юрія Літнаровича це – новий виклик у житті. До цього юнак займався спортом, втім аж ніяк не дефілював на подіумі. Тож, університетський конкурс для нього це – можливість відкрити нові горизонти.

В університетському конкурсі Юрій Літнарович здобув титул Містер Епатаж, а ось Містером ХНУ став Богдан Сємцов.

А ось найкращу серед чарівних леді обиратимуть навесні, а найкращих гумористів – вже цієї п’ятниці. 16-го листопада в актовій залі ХНУ пройде фестиваль студентського гумору. Початок о 16 годині, вхід – вільний.