Міжнародний день сім’ї.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Міцна родина – сильна країна. В середині травня в державі відзначають День сім’ї. Родинні цінності  та добробут – мірило розвитку цивілізованого суспільства. Генеральна  асамблея ООН ще у 1993 році встановила відзначення цього дня. Проте не всіх сім’ях панує гармонія – саме для таких створені центри допомоги та соціальної адаптації. З якими проблемами звертаються найчастіше до психологів центру – дивіться далі.

Сотні одиноких матерів та десятки тих, хто страждає від насилля. Щодня до міського центру соціальних служб звертаються жінки,які зіштовхнулися з труднощами.  Неповні сім’ї – справжній виклик для матері, адже тут потрібно виховувати дитину за двох.

Працівники готові запропонувати безкоштовні  послуги будь-кому, хто звертається за допомогою до центру. Соціальні психологи допоможуть розібратися  з сімейними  негараздами. Та перед усім, кажуть, не варто панікувати,  адже етапи у розвитку дитини – це природні зміни в поведінці. Тож бунтарські витівки або перша закоханість – не що інше, як крок у самостійне життя.

Зберегти сімейні цінності, кажуть соціальні педагоги, допоможуть відверті розмови з дітьми та час спільного відпочинку. Тому вирішувати сімейні конфлікти потрібно без емоцій, адже це може нанести шкоду психіці дитини.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.