На Хмельниччині орудують податківці-шахраї

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

10 тисяч гривень за податкову «вольність». На Хмельниччині орудують шахраї. Зловмисники заробляють за допомогою мобільного телефону.  Представляючись керівниками міської чи обласної фіскальних служб, контактують із підприємцями і обіцяють їх не чіпати… якщо заплатять. На гачок псевдо-податківців уже попалося двоє ФОПів.

Хочете поспілкуватися з податківцями – приходьте у податкову! І в жодному випадку не реагуйте на телефонні дзвінки від фіскальників. Особливо, коли телефонує особисто – начальник міської інспекції чи навіть обласного управління. На Хмельниччині почали власну кампанії зі збору неофіційних податків шахраї. Представляючись високопосадовцями служби, зловмисники просять перечислити незначну суму – в кілька тисяч гривень за деякі податкові «вольності».

Наразі податківцями зафіксовано два факти вимагання. Попередньо встановлено – їх здійснюють з території так званої ДНР. Розповідають, раніше подібним займалися ув’язнені – схема діяла. Аби й сьогодні вона не набрала більших обертів, звертаються до хмельничан із проханням не «вестися» на нахабні інсинуації. Наголошують, відповідно до чинного законодавства, працівникам фіскальної служби заборонено телефонувати платникам податків. Це – раз. Два – в службі діє ряд ефективних антикорупційних програм, завдяки яким рішення в податковій системі приймаються не одноосібно, а колегіально.

Зважаючи на факти шахрайства, котрі були виявлені, податківці ще раз звертаються до краян із проханням бути уважними, обережними та небайдужими. У разі якщо до вас телефонують, представляючи працівником фіскальної служби і пропонують допомогу за «відкат» – телефонуйте – 70-17-76 або 096 368 40 39.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.