На Хмельниччині презентували книгу з назвою «Мамо, не плач, я повернусь» .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Мамо, не плач, я повернусь» . Книгу з такою назвою нині презентували на Хмельниччині.  У ній розповідається про життя відчайдушного воїна, нашого земляка, котрий два роки тому загинув біля Дебальцевого. Першими, хто побачив видання стали мешканці  Сутківців.  Саме звідти родом український захисник. Про це докладніше – у нашому сюжеті.

Востаннє він приїздив у рідне село взимку 2014-го. Офіцер – Роман Лабань – воював із окупантами на Сході  України.  Був командиром взводу. Служив в окремому полку спецпризначення Національної Гвардії.  «Не плач, я повернусь» – сказав якось своїй матері  молодий лейтенант  телефоном.  Після чого зв’язок із ним навіки обірвався. Поблизу Дебальцевого  21-річний боєць загинув.

Тими останніми словами до матері  нарекли книгу споминів про Романа Лабаня.  У видання помістили частинку  життя  героїчного  подолянина.  Зібрали розповіді друзів, односельчан, наставників. Розповіли про дитинство, шкільні роки й військову службу.  Усе це доповнили світлинами українського Героя.  Творилася книга руками юних патріотів.  В її основу лягла науково-дослідницька робота учня Сутковецької школи – Сергія Левицького.

Нині у сільській бібліотеці ніхто не стримує сліз. Книгу, де увічнили пам’ять полеглого захисника, презентували землякам.   Присутні тут і батьки Романа – Олег  та Галина Лабань.  Їм – дякують за сина.

Аби  книга про Героя вийшла в друк  фінансово допоміг місцевий інвестор.

Книгу про  відчайдушного воїна, котрий віддав життя за Україну, можна побачити на полицях бібліотек  Ярмолинеччини.

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.