«Назара Стодолю» поставлять в театрі ім. М. Старицького. Прем’єра запланована на 17 грудня.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Театр імені Михайла Старицького готується до прем’єри. 17 грудня на сцені вперше зіграють «Назара Стодолю». Шевченкову п’єсу у нашому театрі ще не ставили, та й тепер надто відходити від оригіналу не збираються, каже режисер-постановник. Вона й нині актуальна, адже про взаємостосунки між батьками та дітьми, про непростий вибір між коханням і достатком. І усе це на фоні декорацій у стилі українського бароко.

На сцені театру Михайла Старицького одна із останніх репетицій перед прем’єрою. Актори із режисером відпрацьовують тонкі штрихи, аби вже у неділю глядач зміг повністю зануритися у світ козацтва. Адже тут вперше ставитимуть «Назара Стодолю».

Йдеться про період Руїни, коли не тільки країна розпатрана, а й зламані канони людської честі, гідності й слова. Їм на заміну приходить жага до збагачення й продажність.

Усе це відбувається на фоні прекрасних декорацій у стилі українського бароко. ЇХ змінюють одразу на сцені. Ярослав Кузик виконавець ролі Назара Стодолі зізнається, граючи класику мусиш викладатися на повну. Розслаблятися  – ніколи.

Сніжана Туткевич-Самойлова у п’єсі грає не зовсім позитивного персонажа. ЇЇ Стеха – ключниця, що маніпулює Галею, аби та заміж вийшла за старого Кичатого.

Тут роль у пані Сніжани другорядна, та вже незабаром може бути головною. Саме таких традицій дотримується театральне товариство, відзначаючи ювілей своїх акторів.

А вже наступного понеділка прем’єра чекає на маленьких глядачів. У театрі ставитимуть казку «Дванадцять місяців».

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.