«Німа» . У Хмельницькому вінницька письменниця презентувала свій роман .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Соціально-психологічний роман «Німа». Вихідними у Хмельницькому Юлія Гук особисто презентувала свою нову книгу. В ній йдеться про тендітну дівчину Тасіту. Вона намагається реалізуватися у сучасному світі, де все продається і купується. Як поєднується молодість і талант в одній людині?  Які бувають муки усвідомлення власно «я»?  Відповіді допоможе знайти новий роман авторки, який вийшов накладом у 5 тисяч примірників.

Юлія Гук привезла до Хмельницького свій новий роман «Німа».  Кілька років тому вона видала книгу власним коштом накладом лише у 500 примірників. Тоді боялася звертатися до відомого видавництва через можливі зміну у сюжеті. Втім, популярність і благання читачів у соціальних мережах підштовхнуло авторку до рішучих дій. І сьогодні кількість надрукованих книг задовольнить українського читача – 5 тисяч примірників. Головною героїнею роману «Німа» є молода, творча дівчина Тасіта, щор в перекладі з латинської означає «німа».

«Німа» – перший роман авторки, після нього було написано ще 2. Кожен з них максимально відрізняється. У своїх роботах вона досліджує соціально-психологічні стани героїв та вигадує для них нелегкі випробування.

У романі авторка підіймає одвічні питання. Часто вдається до роздумів про швидкоплинне життя та цікавиться сучасним відносинами між партнерами.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.