Новий вигляд старого кінотеатру ім. Шевченка.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Коворкінг замість кінотеатру. Громадська ініціатива «Proprostir» розпочинає розробку концепції розвитку будівлі кінотеатру імені Шевченка. Діяти рішуче вирішили у Хмельницькій міській раді. Кажуть – сучасне приміщення збиткове. Поки невідомо, чого саме чекати містянам, але й вони можуть активно долучатися до змін. Для цього створили сторінку в соціальній мережі фейсбук. Головною метою перетворення має бути корисність приміщення як для міста, так і для його мешканців.

Громадська ініціатива «Proprostir» розпочала розробку нового проекту, який перетворить усім відомий кінотеатр Шевченка на новий заклад. Споруда збудована ще у 1940 році і розрахована  на понад 400 осіб за один сеанс показу фільму. Через низьку відвідуваність кінотеатр став для міста збитковим. Тому й з’явилася ідея реанімувати його.

Одним із варіантів можливих змін – створити розважальний центр з концертною залою.

Або щось зовсім нове. Наприклад – розпочати показ арт-хаусних стрічок і короткометражок,  створити кімнати для коворкінгу тощо.

Кожен хмельничанин зможе долучитися до розробки нового проекту. Для цього громадська ініціатива створила контактну сторінку в соціальній мережі фейсбув під назвою «Кіношевченко».  Там кожен бажаючий може розповісти про свою цікаву ідею. Головне, щоб вона допомогла врятувати будівлю і зробити її корисною для міста.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.