«Оберіг для воїна». Хмельницькі гімназисти готують подарунки для АТОвців .

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Особливим способом хмельницькі школярі висловили свою підтримку і слова щирої подяки нашим військовим на передовій. Учні хмельницької гімназії №2 проводять акцію «Оберіг для воїна». Для захисників українських кордонів школярі власноруч виготовили обереги із керамічної  глини. Гімназисти кажуть, обереги будуть підіймати моральних дух воїнів та підтримувати їх у важкі хвилини. Передати подарунки військовим планують до Великодня.

  Тризуб, сокіл та козак Мамай – такі обереги виготовляють хмельницькі гімназисти для АТОвців. Акцію “Оберіг для воїна” започаткували у хмельницькій гімназії №2. Ініціаторами виступили самі учні. Кажуть, таким чином хочуть сказати нашим військовим, що про них пам’ятають.

Ініціативу школярів радо підтримали вчителі. Ба більше – скульптор Роман Албул, який власне створював пам’ятник Небесній Сотні, надав гімназистам матеріал та форми для виготовлення оберегів.

Для зображень на оберегах обрали патріотичні символи.

До виготовлення оберегів приєднались і вчителі. На уроках праці, образотворчого мистецтва та на перервах всі разом вже виготовили три сотні оберегів і сподіваються відправити їх хлопцям на схід до Великодніх свят.  Гімназисти кажуть, будуть продовжувати свою справу до кінця навчального року. Хочуть зробити обереги для якомога більшої кількості військових.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.