Останній дзвоник, випускний і довгоочікуване нагородження. Підсумки тижня .

237

Останній дзвоник, випускний і довгоочікуване нагородження. Традиційно по закінченню результатів навчального року випускників відзначили золотими та срібними медалями. Цього року на майданчику біля кінотеатру Шевченка отримати свої відзнаки зібралося понад сотню колишніх учнів із родинами. Також, цього року освітяни пишається значно більшою кількістю золотих медалістів, а їх 79. З них по чотирнадцять припадає на ліцей №17 та гімназію №1. Щоправда кількість медалістів ще може зрости. Нині троє відстоюють свої знання на додаткову сесію.

Кращі з кращих. 26 червня  на майданчику біля кінотеатру Шевченка зібралися вже колишні учні хмельницьких шкіл. Сьогодні для них особливий день. Вони отримують найвищу нагороду за довгі одинадцять років навчання. Олена Савчук отримала срібну медаль. Каже, щоб досягти гарних оцінок, багато працювала. З першого класу йшла до мети, бо хотіла  бути кращою. І нині відчуває – все було не дарма.

Підтримати свою медалістку прийшла уся родина. Ніна, мати Олени, зі сльозами на очах пишається донькою. Каже, ніколи не змушувала її зубрити уроки і не сварила за невдачі. Навпаки – зацікавлювала, і намагалися створили усі умови для належного навчання. І в майбутньому також планує підтримувати.

Цього року найвищу відзнаку отримало сто двадцять чотири випускники. З них – 79 золоті та 45 срібні медалісти. У рейтингу шкіл перше місце за золотими медалями розділили між собою ліцей №17 та гімназія №1. Для кожного – це перемога. І в першу чергу – над самим собою. Бо доводилося не досипати та, часом, і нерви собі попсувати. Наприклад, Андрій змінив улюблений вид спорту на підручник щоб сьогодні стояти між кращими учнями міста.

А от Каріна Юрчак встигала позайматися усіма підлітковими справами. Бо обрала собі кредо –  краще не доспати, ніж пропустити зустріч з друзями В школі любила фізкультуру та англійську мову.

Хоч медалі вже на руках, а от із планами на майбутнє поки визначилися не всі.

Освітяни пишаються своїми вже колишніми учнями. І вірять, що така нелегка та наполеглива праця допоможе молодим людям гідно представити рідне місто за його межами.

Омріяними медалями випускників нагороджував Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Сьогодні він вкотре ностальгує із усіма присутніми. Бо колись сам отримав золоту медаль. Каже, цією миттю потрібно насолодитися сповна. Бо вона залишиться у пам’яті назавжди.

Медалістів може стати й більше – незабаром ще троє випускників відстоюватимуть своє право на нагороди під час додаткової сесії.