Патрульні обстежили вулично-шляхову мережу області

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Понад 450 кілометрів доріг по всій області. Місяць хмельницькі патрульні обстежували вулично-шляхову мережу Хмельниччини. За цей час, кажуть правоохоронці, обнишпорили 365 вулиць та 95 залізничних переїздів. Дивилися, аби на дорогах не було ям у коліно та скрізь красувалася дорожня розмітка. Як підсумок огляду, поліціянти винесли понад 40 адміністративних постанов та стільки ж склали приписів.

Вулиці, вулички та навіть залізничні переїзди. Більше місяця хмельницькі патрульні обстежували вулично-шляхову мережу області. За цей час, кажуть правоохоронці, обнишпорили 450 кілометрів доріг державного значення, 365 вулиць та 95 залізничних переїздів.

У всіх куточках області, запевняють патрульні, дивилися, аби на дорогах не було ям у коліно та скрізь красувалася дорожня розмітка. Такі вимоги, кажуть, чорним по білому записані у стандарті.

Особливо учасникам дорожнього руху дошкуляють ями, часто-густо вони куди глибші за ті чотири, передбачені стандартом, сантиметри. До того ж, дорожня розмітка, а точніше її відсутність, аж ніяк не «плюс» для безпеки руху.

Як підсумок огляду, поліціянти винесли понад 40 адміністративних постанов та стільки ж склали приписів.

Далі ці приписи шукають свого адресата, тобто того, хто відповідає за обслуговування саме тієї ділянки дороги, де виявили порушення.

А це штраф у кілька сотень гривень. Та виникає питання – чи стимулює кілька сотень штрафу залатати ями, які на багатьох вулицях фактично прописалися. Тут, здається, відповідь очевидна.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.