«Почніть говорити «НІ»».

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Почніть говорити «НІ»». Саме так називається перша друкована книга Людмили КАлабухи. Також паралельно авторка веде власний блог в Інтернеті і має електронні книги більш вузького профілю. Ідея книги виникла з власного досвіду. Зі своєю книгою письменниця проїде всю Україну.

21 вересня у Хмельницькому відбулася презентація книги «Почніть говорити «НІ»». Авторка  – Людмила Калабуха – розповідала про історію написання та провела декілька  майстер-класів по ввічливих відмововах рідним та друзям. Вона переконана, саме таке вміння життєво необхідне для кожного з нас.

Діти – найбільші наші маніпулятори. Кожен з батьків намагається всіляко вгодити власному чаду.  Навіть тоді, коли це шкодить малечі. Саме діти найкраще вивчають звички дорослих і знають, як вплинути на наш вибір.  Цій темі у книзі присвячена цілий розділ.

Та авторка не одразу зрозуміла цінність відмови. Все розпочалося з заміжжя. Саме тоді чоловік Людмили почав вказувати на недоліки м’якого та зручного для усіх характеру.   Розповідає, що саме вміння говорити «ні» може зробити людину щасливою.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.