«Поділля з яйцями». У Хмельницькому представили концепцію розвитку яєчного виробництва трьох областей

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Поділля з яйцями». У Хмельницькому нині представили концепцію розвитку яєчного виробництва трьох областей: Вінницької, Тернопільської та Хмельницької. Ці території об’єднані у Подільський економічний район, крім того мають спільне минуле – були лідерами експорту яєць до Європи на початку двадцятого сторіччя. Відновити втрачену славу взялися представники агенції сталого розвитку «АСТАР».

Щодня – яйце. Згідно із маркетинговими дослідженнями українець за рік з’їдає до трьохсот п’ятдесяти яєць – фактично по одному щодня. Випічка, салати й просто омлети – без цього інгредієнту не обходиться більшість із страв, запевнюють кухарі.

Особливо десерти. Тут яйце – будівний матеріал. До прикладу один із них «Тьотя Циля»  фактично яєчний торт.

Тільки у цьому ресторані щомісяця використовують більш, як півтори тисячі яєць. Всього ж в Україні за минулі п’ять місяців виробили понад шістдесят мільярдів яєць. З них – 16% припадає саме на Подільський економічний район: Хмельниччину, Вінниччину й Тернопільщину. Раніше ці території були лідерами яєчного виробництва.

Відновити колишню славу беруться представники агенції сталого розвитку «АСТАР». Нині Україна входить до двадцятки країн-експортерів цього продукту птахівництва. Яйця переважно експортують до Азії й Північної Африки потужні виробники, а от селянам-одноосібникам з продажем цього продукту важче.

Аби продати отримані яйця, селянам радять об’єднуватися. Допомогти це зробити можуть у «Астарі», тут можуть написати бізнес-план і знайти собі партнерів. А вже на наступний рік, до дня яйця, який припадає на 13 жовтня взагалі, планують провести фестиваль.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.