Подільські медичні читання.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У Хмельницькому відбулися традиційні «Подільські медичні читання».  Вже десятий рік поспіль до міста приїздять провідні вчені з усієї України. Вони діляться сучасними підходами лікування пацієнтів. Цього року інноваціями, зібраними з Європейської медичної школи, науковці  діляться з терапевтами та сімейними лікарями Хмельницької області.  Для останніх це виняткова можливість навчитися нового.

Вже десятий рік поспіль у Хмельницькому  відбувається науково-практична конференція «Подільські медичні читання». За ці роки до міста завітало чимало провідних лікарів України.

Прослухати конференцію прийшли лікарі терапевтичного профілю та загальної практики сімейної медицини. В програмі зазначені нові підходи лікування серцево-судинної та  бронхолегеневої  систем. На подібних заходах учасники отримують безліч цікавих та практичних навичок лікування своїх пацієнтів.

Особливість такої конференції у її доступності. Будь який лікар з найвіддаленішого куточка області може приїхати за новими знаннями.

Конференція розрахована на 250 осіб.  По завершенню вони отримають сертифікати, які  засвідчують про підвищення кваліфікації лікаря.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.