Понад 300 тисяч випадків материнської смертності за 2015 рік!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Понад 300 тисяч  випадків материнської смертності за 2015 рік! Такі дані   оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров’я.  І хоча  в Україні  коефіцієнт летальності вдвічі вищий за показник країн Євросоюзу, з кожним роком ця цифра зменшується.  Вже вкотре медики з усієї області з’їхались на науково-практичну конференцію,  де обговорили інноваційні методи  надання невідкладної  екстреної допомоги   під час пологів.

Питання серцево-легеневої реанімації у породіллі та плоду, медикаментозний супровід вагітних з важкими патологіями,   екстрена допомога при передчасних пологах та  основні причини летальних випадків . Саме на таких темах зосередили свою увагу акушери-гінекологи, неонатологи та анестезіологи  області на науково-практичній конференції.  І хоча подібні заходи відбуваються  щомісяця,   практичні заняття з макетами  проводили вперше.

Проводили  заняття  провідні спеціалісти в галузі акушерства та гінекології України.  І хоча кожен з присутніх лікарів не раз застосовував свої знання на практиці,   вдосконалювати свій професіоналізм потрібно завжди. Адже медицина не стоїть на місці і  нові методики лікування та світові стандарти змінюються постійно, зазначає  доктор медичних наук  Світлана Гиряк.

Летальні випадки матерів є актуальними  у всьому світі. Проте  смертність в Україні  у два рази вища ніж в країнах Євросоюзу.  Тому необхідно шукати шляхи вирішення даної проблеми. Адже  причин для такого високого показника в нашій державі  вистачає

Також Руслан Ткаченко додає, що слід враховувати особливість  саме акушерської реанімації. Адже вона дещо відрізняєтьсz. Фізіологія вагітності пливає на організм і є  безліч відмінностей від загальноприйнятих норм.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.