Прикордонники звітують

178

Втілені задуми та вибудовані  плани на майбутнє.  Напередодні перед військовими та науково -викладацьким складом звітував ректор Національної академії Державної Прикордонної служби України  ім. Б. Хмельницького.  Серед здобутків керівництво академії називає покращення рівня освіти що вдалося завдяки кваліфікованому професорсько-викладацького складу. Він, до слова, за ці роки збільшився.

Вже три роки ректором Національної академії Державної Прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є Олег Шинкарук. Щороку керівник закладу звітує про втілені ідеї та ділиться планами на майбутнє.

Серед основних здобутків, за словами ректора, є збільшення  кількості бажаючих стати офіцерами-прикордонниками.  В порівняні з 2014-м роком, контингент  збільшився майже в два рази.

Разом із тим в академії оновився  штат викладачів. А ще у  військовому  виші  збільшилася кількість спеціальностей як на бакалаврат,  так і на магістратуру. Щодо останнього ступеня освіти, то тепер тут діють такі спеціальності як право та правоохоронна діяльність.