Рада суддів України провела дводенне виїзне засідання у Кам’янці-Подільському.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Рада суддів України провела дводенне виїзне засідання у Кам’янці-Подільському. Головним приводом стала презентація Апеляційним судом Хмельницької області Проекту створення першого в Україні Судового інфо-медіа центру.

Вперше в історії  Рада суддів України, яка складається із представників судової еліти всіх областей України, провела виїзне засідання у Кам’янці-Подільському.

До того, як розглянути  десяток профільних питань, пів дня присвятила знайомству  з новою стратегією комунікації, яку за ініціативи свого очільника Анатолія Марцинкевича впроваджує Апеляційний суд Хмельницької області.

Від початку року прес-служба суду створює  профільну  телепрограму  «Слово Феміди», яка виходить двічі на місяць із численними повторами на телеканалах «ЕКСКЛЮЗИВ» та ТV7+, а також на каналі Апеляційного суду в You Tube. Програма має чималу глядацьку аудиторію та охопила найширший спектр тем від резонансних судових засідань до подій у найвищих кабінетах судової влади. Виявилося, такий досвід в судовій галузі новітній. Але й на цьому апеляційний суд не зупиняється – створює в області  Судовий інфо-медіа центр.

Така комунікативна платформа забезпечить оперативну та комплексну подачу інформації всіма можливими медіа-засобами з усіх судів Хмельниччини при співпраці в подальшому й з іншими  правоохоронними органами,  стане майданчиком для проведення численних медіа-заходів, брифінгів, прес-конференцій.

Починання підтримав проект  USAID «Нове правосуддя».  Від американських колег прес-служба отримала в підмогу професійну телекамеру.

Потужним медіа-партнером Апеляційного суду Хмельницької області став продюсерський центр «Ексклюзив».

Плідно співпрацює з Апеляційним судом області й газета «Подільські вісті», постійно  розповідаючи  читачам про найгучніші судові справи та найважливіші події судової галузі.

На думку членів Ради суддів України такий активний медіа-рух слугуватиме  більшій відкритості та прозорості роботи судів .

Інформаційними партнерами заходу виступили відомий медіа-експерт та блогер Андрій Уманець, профільний телеканал «Право», газета «Закон і бізнес», Продюсерский центр «Ексклюзив» та газета «Подільські вісті».  Високу оцінку медіа-ініціативам Апеляційного суду Хмельницької області за підтримки телеканалів «Ексклюзив» та ТV 7 + дав голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк.

Офіційним рішенням Рада суддів України рекомендує всім областям досвід Апеляційного суду Хмельницької області взяти на озброєння.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.