додому НОВИНИ Реконструкція майдану.

Реконструкція майдану.

поділитись з друзями

Реконструкція майдану Незалежності. Хмельничан покликали обговорити, як має виглядати головна площа міста. Зараз там застарілі фонтани, потрісканий асфальт та сліди від вигулу собак. Що має бути  візитівкою міста –  вирішували  архітектори, представники житлово-комунального господарства та журналісти. Пересічних жителів міста на обговорення прийшло мало.

Собаки, діти, велосипедисти та мітингарі  – усіх приймає хмельницький майдан. Нині це місце не лише для відпочинку, а й для урочистих подій. Проте радянські фонтани доживають свого віку, любителі скейту катаються прямо під стінами адміністрації, тож головна площа потребує оновлення. Житлово-комунальне господарство міста вирішило запитати подолян, в який бік рухатися під час реконструкції. Та на живе обговорення на площу прийшло не надто багато людей – більшість журналісти.

Тож поки на кошторисну документацію виділили 100 тисяч гривень. Обговорення тривають- хмельничан запрошують додавати свої пропозиції в інтернеті. Поки ж тут пропонують розробити не лише нові фонтани, а й зони відпочинку.

Майдан має бути сучасним місцем, що формуватиме думку гостей про Хмельницький. З наступного року  міська рада має виділити кошти на втілення ідей подолян. Як їх поєднати – думатимуть архітектори.