«Розділові» у Хмельницькому !

267

Поезія, музика та візуалізація. У Хмельницькому презентували оновлений проект «РоздІлові». Вперше його показали глядачам близько 10 років тому. Нині ж в оновленому складі і з новими віршами творча команда рушила у міні-тур. Для показу обрали лише чотири міста – Дніпро, Одесу, Івано-Франківськ та Хмельницький.

Сергій Жадан, Оля Михайлюк, Олексій Ворсоба, Томаш Сікора та Сергій Пілявець зібралися знову разом, аби презентувати свій творчий проект «Розділові». Його створили десять років тому. Увесь час його вдосконалюють новими віршами, доповнюють звучання класичних інструментів та вигадують нові можливості передачі емоцій.

Учасники проекту проживають у різних містах та навіть країнах. Та задля творчості вони збираються разом.

Сергій Жадан – голос та текстова частина проекту «Розділові». До виступу  увійшли його вірші з книги «Месопотамія», виданої у 2014 році. Були й нові поетичні твори.

Тематика віршів різноманітна, але повинна зачепити кожного.

На сцені створюється простір для імпровізації. За неї у команді відповідає режисерка Оля Михайлюк. Під час виступу вона створює зображення у реальному часі. Завдяки скляній поверхні  його виводять на великий екран.

Далі проект «Розділові» презентують в Одесі та Дніпрі.