Розпочатий конкурс «Хмельницький – наш дім»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Традиційно до Дня міста розпочався конкурс «Хмельницький – наш дім». Заявки у міській раді розпочали приймати з 1 липня. Стати кращими з кращих містяни зможуть у семи номінаціях. Оцінюватися будуть дитячі садочки, школи, під’їзди багатоповерхівок, місцеві підприємства та навіть кращі вулиці у приватному секторі. Подати фотографії можна до 15 вересня.

«Хмельницький – наш дім» – конкурс, який визначатиме творчі можливості містян. Подоляни н за  два з половиною місяці мають сфотографувати і принести до міської ради знімки, як вони долучилися до покращення благоустрою міста. Зазвичай містяни прикрашають прибудинкові територія клумбами і стертими шинами, але й до цього підходять креативно.

Обмежень у кількості заявок немає. Організатори конкурсу кожного року навпаки намагаються залучити все більшу кількість учасників. На їхню думку, такі конкурси допомагають зробити місто більш привабливим. І оцінювати кандидатів на перемогу будуть у семи номінаціях.

Заявку можна подати до 15 вересня включно. Для підтвердження потрібно зробити фотознімки і принести до міської ради у 103 кабінет. Також заявку можна подати за телефоном 76 -51 -22. Вже з 16 вересня представники комісії самостійно перевірять кожен із поданих об’єктів.

Нагородження переможців відбудеться під час святкової програми до Дня міста Хмельницького.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.