Солодкі забави. Особливих діток навчали робити шоколадні цукерки.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У справжніх кондитерів перетворились маленькі підопічні хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас». Малюки вчились виготовляти цукерки та прикрашати шоколадні плитки. Цікаве та захоплююче заняття було не з легких для дітлахів. Адже підопічні Карітасу – діти з особливими потребами. Такі заходи проводять, аби малюки мали змогу поспілкуватись , а їхнім батькам вкотре нагадують – навіть, якщо ваша дитина має особливі потреби – вона залишається звичайною дитиною, і потребує тих самих розваг, що й здорові діти.

Вмостившись за столиками кав’ярні, дітлахи разом з мамами з нетерпінням чекають, коли розпочнеться майстер-клас. Благодійний фонд «Карітас» організував для своїх маленьких підопічних справжнє солодке свято. Нині діток з особливими потребами навчали виготовляти шоколадні цукерки.

Сяючі очі, посмішки на обличчях та руки в шоколаді – чи не дитяча мрія? Дітлахи виготовили цукерки різних форм і разом з батьками прикрашали солодкими різнокольоровими посипками. Хоч і важко було малюкам втриматись, щоб не скуштувати солодощі одразу – цукерки були вище усіляких похвал.

Благодійники переконують, такі заходи дають дітям найголовніше – спілкування із друзями та оточуючим світом. Сподіваються, що й поза стінами благодійного фонду, батьки будуть залучати своїх особливих діток до таких заходів.

Найприємніший етап майстер–класу  – це, безумовно, дегустація. Малюки смакували своїми цукерками та пригощали батьків. Та головне, що окрім солодощів діти отримали незабутні емоції, спілкування та увагу.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.